Loading Een ogenblik geduld
De pagina wordt geladen
Loading
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Referenties


Advocatuur

Van Cutsem advocatenkantoor    info@vancutsem-law.be                             www.vancutsem-law.be
Anke Matthys                                    matthysanke@gmail.com
NOVIUS Advocaten                          info@novius.be                                            www.novius.be
Raes-Vermeiren BVBA                     didier.raes@skynet.be                                gsm 0477 307 231
 
 

Auto

Aerocom                                            pvandebeek@aerocom.be                         www.aerocom.be
Creaserv Mobiletechnics               info@creaserv.be                                         www.creaserv.be
Carrosserie Vandevelde                 marc.vandevelde1@pandora.be
Banden VDF Pneus                          info@banden-vdf-pneus.be                       www.banden-vdf-pneus.be
 
 

Boekhouding / Financieel advies

Etugest Accountancy                                                                                             www.etugest.net
JH Consulting bvba                        johanhellinckx@msn.com                          
KDK Consult                                    katia.dekegel@kdkconsult.be                     www.kdkconsult.be
RENS accountants                          johan.hellinckx@rensaccountants.be       www.rensaccountants.be
Stremersch Van Broekhoven & Partners               info@svbp.be                   www.svbp-financieleplanners.be
Van Den Neste                                info@vandenneste.net                                www.vandenneste.net
 
 

Coaching

Interactief                                        mie.dams@interaktief.org                          www.interaktief.org
Tinco                                                 info@Tinco.be                                               www.tinco.be
 
 

Diversen

Drukkerij ABC                                                info@abc-drukkerij.be                 www.abc-drukkerij.be
ACM Vermeulen                                            info@acmvermeulen.be              www.acmvermeulen.be
Kassa De Vuyst                                              info@kassadevuyst.be                 www.kassadevuyst.be
Rijwielen Godeau                                          rijwielen.godeau@telenet.be      www.GODEAU.com
HAIR POINT HALLE                                       info@MyHairPoint.com                www.MyHairPoint.com
Hall Horses Farm                                          allhorsesfarm@skynet.be
Publivenor zeefdrukproducten                 info@publivenor.be
Snelkoerier                                                    info@snelkoerier.be                     www.snelkoerier.be
Visual Support Window mannequins      visualsupport@skynet.be            www.visualsupport.be
Notaris Melissa Vyvey                                 notaris@notarisvyvey.be             www.notarisvyvey.be
 
 

Gezondheid

Schoonheidssalon Aphrodite              murielle.bruwier1@telenet.be
Institu(u)t Beautiful
Logopediste Deborah Guilliams         deborah.guilliams@gmail.com
Hanssens Dirk Kinesitherapie            hanssensdirk@pandora.be        
Mattot Optiek                                        mattotoptiek@telenet.be
Tobufar Pharmaceuticals                    tobufar@skynet.be                                www.tobufar.be
Tandlabo Weckx Steve                         caroline.storckel1@telenet.be  
 
 

Huis

Arte Color                                                                  artecolor@skynet.be
Capiau Tegel                                                             info@capiautegel.be                       www.capiautegel.be
Schrijnwerkerij Clement                                        clement.pol@skynet.be
Coudron Michel - Ramen, deuren, trappen, ...   coudron.michel@telenet.be
Crea-Id Decoratie                                                    crea-id@hotmail.com
D+A Consult NV                                                       annelies.adams@daconsult.be                  www.daconsult.be
Elektro Luc De Pelseneer                                      dpl.elektro@gmail.com
Luc De Pue - algemene verbouwingen en renovatiewerken
Alain Desmet Verwarming Sanitair bvba         alain.desmet.bvba@gmail.com  
IJzerwaren De Smet                                               bart@desmetr.be
De Vleminck & Zonen natuursteenhandel
Eerste Hulp bij Klussen                                         info@EHBK.be                                                 www.EHBK.be
Natuursteenbedrijf Fayt                                      fayt@skynet.be
Sani CV Gaillard                                                      sani.cv.gaillard@pandora.be
Vloerlegger Grisez Pascal                                     Pascal.grisez@telenet.be
HELON architecten                                                info@helon-architecten.be                           www.helon-architecten.be
Vitrerie M. Maeck                                                  sanchez@vitrerie-maeck.be
Vervoer - Verhuizingen Michiels
Renotemp bvba verbouwingsprojecten           info@renotemp.be
Schoonmaken van ruiten en zonnepanelen   eschraepen@yahoo.com
Garnierder Smeeks Stefaan                                stefaan.smeeks@meubelgarnieren.com    www.meubelgarnieren.com
Bouwonderneming VDS
De Vloerdokter                                                       info@vloerdokter.be                     www.vloerdokter.be  
 
 

Immobiliën

D&D Immoserv                                   dd.immoserv@skynet.be                           
Group Diederik & Co bvba               info@house-of.be                                      www.house-of.be
Eddy Ide vastgoedmakelaar           eddy.ide@pandora.be
Multimmo                                           info@multimmo.be                                    www.multimmo.be
 
 

Media/Computer

Auvicom                                            bart.vandendaele@auvicom.be                 www.auvicom.be
Chipson Computer Systems         chipson@evonet.be
CQ-LIN                                               bart.coudron@cq-lin.com                           www.cq-lin.com
Pajo Graphics graphic design       info@pajographics.be                                 www.pajographics.be
Presecon bvba - ICT oplossingen  info@presecon.be                                       www.presecon.be
 
 

Reizen

Reisbureau Fly Away                       flyawayreizen@selectair.be                       www.flyawayreizen.be
Geo holidays                                     info@geo-holidays.com                              www.geo-holidays.com
Lou Mas Cantou                               coenen.marc@yahoo.fr
 
 

Restaurant

Brasserie De Nering                       info@brasseriedenering.be                        www.brasseriedenering.be
Hotelhoeve Klein Nederlo             info@kleinnederlo.com                               www.kleinnederlo.com
Restaurant De Mayeur                   mayeur.guy@skynet.be                              www.demayeur.be
Restaurant De Molen                     laurent.raemdonck@telenet.be                 www.demolen.net
 
 

Tuin

Deboscat Recycling bvba               steven.debolle@busmail.net                     www.deboscat.be
Boomverzorging Eric Gillis            boomverzorging.gilis@telenet.be             www.boomverzorging.be
Bloemenzaak 't Heideroosje
Linea Hortus                                     olivier.bieke@lineahortus.be                    www.lineahortus.be
 
 

Voeding/drank

Varkensvlees Van Herreweghe    eric.van.herreweghe@telenet.be
Il Salotto wijn                                   info@ilsalotto.be                                          www.ilsalotto.be
Marchant bvba-sprl                        info@marchant-mosselen.be                    www.marchant-mosselen.be
Beenhouwerij Patrick & Els          beenhouwerijpatrickenels@gmail.com